אודות

הבעלים והמייסדת של "בגוף ראשון" היא יהודית גבע BPT, פיזיותרפיסטית ותיקה ומוערכת, עם ותק של כ-28 שנים בפיזיותרפיה שיקומית, בין היתר כאחראית מחלקת השיקום בבי"ח לוינשטיין.

%d7%99%d7%94%d7%95%d7%93%d7%99%d7%aa-%d7%97%d7%93%d7%a9-3

הסיפור האישי של יהודית 

יהודית גבע החליטה שברצונה להיות פיזיותרפיסטית, לאחר ששמעה את סיפוריה של אמה, שהייתה אחות במקצועה, על פיזיותרפיסטית שחוללה ניסים בשיקומם של פצועי מלחמת יום הכיפורים. בהמשך, כאשר הייתה כדורסלנית בקבוצת הפועל בית-קשת ובנבחרת ישראל לנערות, הוסיפה לחלום גם את ממד הספורט.

בשנת 1986 סיימה את ביה"ס לפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב כפיזיותרפיסטית מוסמכת BPT, והחלה לעבוד בשיקום נוירולוגי ואורתופדי במרכז הרפואי שיבא – תל השומר.

בהמשך עבדה במכון הפיזיותרפיה השל"ה של מכבי, הקימה את מחלקת הפיזיותרפיה בבית הדיור המוגן "עד 120" בראשון לציון, ולאחר מכן הייתה אחראית על מחלקת שיקום בבית לוינשטיין.

בשנת 2007 הקימה את "בגוף ראשון" – המשלב מכון לפיזיותרפיה עם סטודיו לפילאטיס.

החזון של "בגוף ראשון"

החזון שלי, אומרת יהודית, הוא ש"בגוף ראשון" ישמש דוגמה להקניית הרגלי ניהול בריאות נכונים, ויגביר את המודעות לחשיבות הטיפול בגוף – בשוטף ובמניעה, כאחד.

בעיני רוחי אני רואה מקום המציע מענה טיפולי נגיש, נעים ואפקטיבי – לשיפור של בעיות פיזיולוגיות שונות, לשיקום, להחלמה ולמניעה.

מקום לאנשים בריאים ולאנשים הרוצים להבריא

ואכן, "בגוף ראשון" נותן מענה, גם לאנשים בריאים הרוצים לטפח ולשמר את בריאותם, וגם לאנשים לאחר פציעה, עם פריצת דיסק או שחיקה של מפרקים, אנשים שמחלימים מניתוח או סובלים מפגיעת ספורט, ועוד.

4

לשירותכם במקום:

  • מכון פיזיותרפיה הנותן שירות מקצועי המלווה במכשור חדיש – לטיפול מיטבי בבעיות אורתופדיות ובהפרעות נוירולוגיות
  • מיטות פילאטיס מאובזרות ברמות שונות – לצרכים ולקהלים מגוונים
  • פילאטיס שיקומי המשלב פילאטיס מכשירים עם השגחה וליווי פיזיותרפי – מומלץ במיוחד לאנשים לאחר פגיעה, החוששים לחזור לפעילות ספורט ללא השגחה
  • פילאטיס מזרן (בגישת STOTT PILATES) – מתאים לכל רמה.

המלצות על יהודית והצוות

  • המקום מוכר על ידי חברות הביטוח ומשרד הביטחון
  • חנייה בשפע

הצג מפה גדולה יותר